Vendela
De verschillende opties maken type Vendela een heerlijk flexibele woning. Er zijn er slechts twee van in Rozenbuurt en ze zijn geschakeld met een tweekapper van het type Dolemiti. Het woonoppervlak bedraagt ca. 149 m2 en je grote tuin van ca. 250 of 267 m2 ligt op het noorden of westen.
Bijzonder aan deze woning is dat je op de begane grond volop mogelijkheden hebt om de indeling aan te passen. Maak een bijkeuken van een deel van de aangebouwde garage, betrek hem helemaal bij je keuken of woonkamer, of maak er een badkamer en slaapkamer van. De garage kun je optioneel ook nog eens verlengen.
Drie slaapkamers en een luxueus uitgevoerde badkamer met fraai tegelwerk, een zwevend toilet, een douche, een bad en een wastafelcombinatie maken de eerste verdieping compleet. De opvallende kap van de woning zorgt voor een tweede verdieping met extra veel ruimte. Maak er een werkruimte, hobbykamer of gastenkamer van. En zoek je nog meer ruimte? Kies dan voor een uitbouw op de begane grond van 1,2 m1, 2,4 m1 of 3,6 m1.